Evrenin desteği bizimle bayanlar baylar.. Başmelek Micheal'dan arzuladığımız hayatı yaratmaya dair mükemmel bir öğüt..

EVRENİN DESTEĞİ

Selamlar ve sevgi, Başmelek Mikail, şimdi size uzanıyor. Melek Krallığının enerjisini, sevgisini ve huzurunu ortaya çıkarırken, huzurunuzda olmak bir onurdur. Bu titreşim ve frekans varlığınıza, varlığınıza ve Dünya Ana'ya indirilsin, böylece sizinle ve herkesle paylaştığımız kutsamaları ve armağanları deneyimleyebilir.

Bugün, Başmelek Mikail, bir içgörü ortaya koymak istiyorum. Bu, şimdi gerçekleşmekte olan bir dönüşümdür, Yaradan'ın çekirdeği olan Yaratıcının Evreninden varlığınıza akan bir enerji titreşimi ve bir yükseliş sürecidir. Ben, Başmelek Mikail, sizi şimdi benimle hayal etmeye davet ediyorum. Fiziksel bedeninizi, çevrenizi ve hatta sizi çevreleyen tüm dünyayı gözlemlemenize izin verin. Varlığınızın derinliklerine odaklandıkça, kendi enerjinize ve frekansınıza aşina olacak, kim olduğunuza bağlanacaksınız. Farkedin,

Yalnız hissediyor musun?

Başkalarına bağlı hissediyor musun?

Dünyada birçoklarının titreşimi olarak var oluyorsunuz ve yine de fiziksel bedeninizle ayrı hissedebilirsiniz. Kendinizi bir bireymiş gibi hissedebilirsiniz ve bir dereceye kadar öylesiniz, ama yine de Yaradan'ın çoklu titreşimleri içinizden akıyor. Bunu bir gökkuşağına benzetebilirsiniz, ancak birden çok renge, hatta tanımadığınız renklere sahip bir gökkuşağına benzetebilirsiniz. Bu gökkuşağı renkleri varlığınızdan Dünya'ya, tüm varlıklara ve yarattığınız her şeye akar. Bu sizin Yaradan ifadenizdir. Birden fazla rengin gökkuşağı enerjisi, varlığınızda sürekli akar, durdurulamayan bir nehir gibidir.

Dünya üzerindeki fiziksel bir bedende şu anki varoluşunuzda, yaratma amacını kabul ettiniz. Gerçekliğinizin her anı, sizin tarafınızdan yaratılan bir andır, içinizde hissettiğiniz her şey, etrafınızdaki her şey, ister inançlardan, bilinçaltı zihninizden, niyetlerden veya ruhunuzun sözleşmelerinden olsun, sizin tarafınızdan yaratılan bir deneyimdir. Sen bir yaratma makinesi gibisin; yaratmayı durduramazsın. Nasıl yarattığınızı anlamayabilirsiniz ve yine de bu sürekli, hatta belki otomatik olan bir şeydir. Benimle Başmelek Mikail ile hayal ettiğiniz gibi, kendinizi bu yaratma makinesi olarak hayal edin, açma veya kapama düğmesi yok, sadece sürekli yaratımlar var, sürekli yaratıyorsunuz.

Benimle hayal edin, Başmelek Mikail ile, etrafınızdaki her yerde varlıklar, Dünya'daki fiziksel varlıklar ve onlar sizinle aynı. Yaradan'ı ifade etmelerine izin veren bu gökkuşağı ışığına sahipler, yaratma amacını kabul ettiler. Herbiri yaratıcı makineler gibidirler; yaratmayı durduramazlar. Yeryüzündeki her insan sürekli olarak yaratıyor, bazen yaratımlar amaçlı, olumlu, tatmin edici, diğer zamanlarda size bir anlayış ve büyüme yolculuğunda rehberlik ediyorlar. Bu sürecin amacı, öncelikle kendinizi daha iyi anlayabilmeniz ve yaratma makinenize ince ayar yapmaya başlayabilmenizdir. İkinci olarak, Yaradan'ı daha tam olarak anlayabilmeniz için, varlığınız aracılığıyla Yaradan'ın amacını almak ve ifade etmek için kendinizi bilinçli olarak açabilirsiniz. Kendinizi ve diğer herkesin yaratma amacına ulaştığını anladığınızda, herkesin uyumlu ve bağlantılı olduğunu fark edebilirsiniz. Hepiniz aynısınız, amacınız aynı. Bu nedenle, siz Dünya üzerindeki herkesle bir takımsınız ve bu sadece insanlar değil.

Kendinizi dünyadaki herkesle bir ekip olarak hayal edin, herkesi destekliyorsunuz, onlar sizi destekliyor. Gerçek olduğu gibi, bunu yaratmanız gerekmiyor, gökkuşağı ışığını ifade ederek yarattığınızda, Dünyadaki herkes tarafından destekleniyorsunuz ve Dünyadaki herkesi destekliyorsunuz.

Bir takım enerjisi, bir bağlantı, bir birlikte yaratma vardır. Yaradan'ın Evreninin 352 boyutu olduğunu hayal edin. Her boyutta birden çok varlık, Yükselmiş Üstatlar, Işık Varlıklar, Yıldız Varlıklar, Melekler, Başmelekler, Tanrıça Varlıklar, Elementaller ve daha pek çok varlık, hepsi ışık. Karanlığın da olduğunu söyleyebilirsiniz, her şey Yaradan tarafından yaratılmıştır, bu nedenle karanlığın bile ışıktan yaratıldığını ve bir büyüme amacı ve bir anlayış yolculuğu olduğunu söylemek doğrudur.

Tüm bu ışık varlıklarının, varlıkları aracılığıyla birden çok rengin gökkuşağı ışığını ifade ettiğini hayal edin; Yaradan'ı ifade ediyorlar. Yaradan'ın amacını ifade ediyorlar; bu nedenle size bakıyorlar, sizi ve Dünyadaki herkesi destekliyorlar.

Yaratıcının Evreninin 352 seviyesinde tüm Yaratıcının Evrenindeki her bir varlığın enerjilerini size yönlendirdiğini hayal edin. Siz Yaradan'ın Evrenindeki herkesle bir takımsınız, enerjiniz, amacınız da onlara yönelik, yaratımlarını destekleyen tüm varlıklara yönelik.

Yine, Dünya üzerinde fiziksel bir bedende var olduğunuzu hayal edin, Yaradan tarafından yönlendirilen yaratma amacına sahipsiniz. Dünyadaki herkes sizi destekliyor ve size yardım ediyor, Yaradan'ın Evreninin 352 boyutundaki iç planlarda bulunan herkes sizi destekliyor, size enerji, sevgi ve gerçek gönderiyor, yarattığınız her şeye enerji veriyor ve güçlendiriyor. Bunu hayal edebiliyor musun? Şu anda, gerçekte, her an sizi destekleyen milyonlarca varlığın ötesinde milyonlarca var. Bütün bunlar bir birliği, bir bütünlüğü yaratır ve bu birlik ve bütünlük Yaradan'dır, bu yüzden siz Yaradan'ın bütünsel birliğinin ve hakikatinin bir parçasısınız. Kendinize bunu hayal etme izni verirken, bu perspektife, bu realiteye, titreşime geçeceksiniz ve bu yüzden size sorum basit.

TÜM BU DESTEKLERLE ŞİMDİ NEYİ OLUŞTURMAYI SEÇİYORSUNUZ?

Tüm bu enerjiyle, içinizden akan çok renkli gökkuşağı ışığı, ki bu Yaradan'ın ifadesidir, neye odaklanmayı seçersiniz?

Gerçekliğinizde ne deneyimlemek istersiniz? 

Hangi duyguları deneyimlemek istersiniz? 

Hangi düşünceleri deneyimlemek istersiniz? 

Hangi eylemleri ve reaksiyonları deneyimlemek istersiniz?

Hangi durumları ve koşulları deneyimlemek istersiniz? 

Gerçekliğinizde ne tür insanlara sahip olmak istiyorsunuz? 

Çevrenizin nasıl olmasını istersiniz?

Geçmişinizin şimdiki zamanınızı etkilemediği ve ihtiyacınız olan tüm desteğe sahip olduğunuz taze ve temiz bir tuval üzerinde yarattığınızı hayal edin. Ne yaratmak isterseniz isteyin, Dünyada ve içsel planlarda size tezahürat yapan, yaratmak istediğiniz her şeyi büyüten ve büyüten çok sayıda varlık vardır. Siz bunu hayal ederken, varlığınızın içinden çıkan duygu nedir? Başarı mı, tatmin duygusu mu, derin sevgi mi yoksa rahatlama ve huzur mu? Bu titreşimin tüm varlığınızı doldurmasına izin verin, varlığınızdan akmasına izin verin, onu Dünyadaki ve iç planlardaki tüm varlıklara gönderin.

Hayal etmeye devam ederken, ben, Başmelek Mikail, sizi kendinize sormaya davet ediyorum: ŞİMDİ ODAKLANMAM GEREKEN ŞEY NEDİR?

Yaradanla, ruhumla, Dünyadaki herkesle ve iç plandaki herkesle birlikte yaratmada yaratmaya ihtiyacım olan şey nedir? 

Şimdi benim aracılığımla yaratılması ve ifade edilmesi gereken nedir?

Bugün size mesajım bu. Sizi her gün paylaştığım her şeyi hayal etmeye, hayal etmeye davet etmek istiyorum. Kendinize o birlikte-yaratım titreşimine geçmenize izin verin çünkü bu birlikte-yaratma titreşimi, varlığınıza zaten demirlenmiş olan Yeni Dünya Yükseliş Mavikopyasını aktive etmek için gereklidir. Yaradan ile birliği yaratmanıza, iyileştirmenize, birlikte yaratmayı deneyimlemenize ve bir arada olmanıza izin verir. Lütfen bunu günlük olarak hayal edin, kendinizi tamamen Yaratıcının Evreni tarafından desteklendiğiniz birlikte yaratmanın titreşimine kaydırın çünkü bu gerçek, şu anda yükselişinizin önemli ve bütünleyici bir yönüdür. Lütfen yanlış şeyi yaratma konusunda endişelenmeyin veya doğru olanı yaratmak için yaratımınızı mükemmelleştirmeye çalışmayın. Yanlış ya da doğru diye bir şey yoktur, sadece kendinizden ilham alın, çünkü yarattıklarınızla ilgili harika şey her zaman yaratıyor olmanızdır.

Pratik yapmak için, gerçekten kalbinizde ve ruhunuzda olanı ifade etmek için çok zamanınız var.

Seni derinden seviyorum ve ebediyen desteklemek için buradayım

Hakikat ve sevgiyle teşekkür ederim

Başmelek Mikail

Kararlı Yaratım / Dünyada Cennetini yaratmak - Tabi ki Abraham'dan

You live life, and you decide how it felt and the you go to your vortex and you envision it better until you train yourself into the improved vibration and life reflects your improved vibration and you start again.. and that'd how life just gets better and better and better...

 

Hayatı yaşarsınız ve nasıl hissettirdiğine karar verirsiniz ve ardından yaratım alanınıza girer ve düşünceyi daha iyi  geliştirirsiniz ta ki kendinizi bu iyileştirdiğiniz titreşime alıştırır ve yaşam da bu gelişmiş titreşimle karşılık verir.. ve sonra yeniden başlarsınız .. ve hayat bu şekilde sürekli olarak  daha iyi ve daha iyi ve daha iyi olur...

53:24

 "İnsan için, her özleyip hayal ettiği var mı acaba?"

 

Kriptosu en kolay, yüksek sesli bir EVET cevabı verdiren Harika bir ayet.

 

Yaratımın en öz bilgisi bu olabilir.

 

Çok seviyorum bu kitabı :)


"Thought is creating divisions out of itself and then saying that they are there naturally."

Sevgili Fizikçi abimiz David Bohm'un yukarıdaki cümlesi herşeyin özeti aslında.

Türkçe çevirisi güç.. "DÜŞÜNCE, kendi kısımlarına bölünerek YARATIR, ve sonrasında onların doğal olarak orada olduklarını söyler."

Düşünce yaratır, baylar bayanlar. Düşünce kısımlarına bölünür, kendisinin her tür datasını içerir ve gerçekliğin ta kendisi halinde karşımıza çıkar. Gerçeklik, düşüncenin titreşimsel karşılığıdır, yani yaratımı sağlayan düşünce herhangi bir noktasında olan herhangi bir alt detayı titreşimsel olarak içerir.

vay ne cümle oldu.

bu alt detayların genel seyri ise yaratımın doğasının olumlu ya da olumsuz olmasını belirleyen faktör. Bizim Asıl kontrol alanımız da burası işte. Alt detaylara karşı pozitif negatif ya da nötr olma hali.

düşünce içinde olumsuz olasılıklar barındırdığında bu gerçekliğin doğasına tezahür edecektir, bu olumsuz olasılığın yaratıcısının kendi olduğunu ise es geçer. Zaten ortadaydılar yanılgısı da düşüncenin ilk tezahür eden kısmıdır aslında. Yalnız bu durum bile kendi içinde olumsuz detayları elimine ederek düşünceyi saflaştırma meyili taşır ki bu varoluşun mükemmelliğinden ibaret.

 

Sanırım her birimiz eşsiz enstrümanlar çalan müzisyenleriz ancak müzik o kadar büyüleyici ki kendimizin çaldığının farkına varamadan dinliyoruz bazen. 

Güzel tınılı düşünceler yüksek titreşir, eşsiz bir müzik ziyafeti verelim o halde kozmosa.

❤️✨

☝🏼

Sevgili Başmelek Michael'dan 2017 Haziran tarihli açık galaktik okuma:

Sevgili: Sen hatırlarken ve beyin yapında sakladığın tüm armağanları ve bilgeliği ortaya çıkarırken izlemek muhteşem. Yalnızca yüksek alemlerdeki konukluklarında değil, dünyasal deneyimlerinden de yararlanmak için engin deneyime sahipsin. Dünyanın yuvan olmadığını hatırlamanın zamanı. Bu Evren boyunca yüceldin ve her zaman ne kadar zor olursa olsun, yeni bir göreve gönüllü olmak için istekle öne çıktın. Dünyasal deneyimlerin birlikte yaratıcı çabaların muhteşem çeşitliliği oldu ve bir Işık Varlığı olarak gerçek kimliğine doğru yavaş ama istikrarlı ilerleme sağladın. Bu hayatta seçtiğin kimlikten çok daha fazlası olduğunu kavramanın zamanı. Sen ve senin gibilere kendinizin çoklu Fasetlerini bütünleştirme fırsatı veriliyor ve bunu yaparak, gerçekte ne kadar güçlü ve bilge olduğunu görmeye başlayacaksın. Tüm sıkıntıların, sınavların ve görünürdeki başarısızlıkların seni bugün olduğun ışıldayan, güzel Ruh/insan Varlığı haline getirdi. Öğrettiğin zaman, deneyimden öğretiyorsun ve senin gibi, başkalarının da güçlüklere karşı üstün gelebilmesi için engellerin nasıl yenilebileceğini kendin örnek olarak göstereceksin.

 Bu, Ruhunun Kendi ayrılık yolculuğunun en ileri noktasına ulaştığı zamandır ve bir kez daha “Yeniden Birleşme ve Bütünlenme” yolculuğuna başlamak için hazır olmanın zamanıdır. Ruhun giderek, yavaşça bilinçli zihnine ve duygularına süzülen İlahi hoşnutsuzluk ile dolmakta ve egoyu terbiye etmekve Ruhuna, ÜstRuhuna ve Yüksek Benliğinin çoklu Fasetlerine yeniden bağlanmak için, içine dönmeye başlıyorsun. Şimdi Ruh ailenin, Yüksek Benliğinin, ÜstRuhlarının bir çok Fasetlerine ve en sonunda Tanrı Tohumu Atomuna (Ben’im Varlığına) bağlanma potansiyeline sahipsin. Kozmik seviyede, En Yüce Yaratıcı şimdi Büyük Merkezi Güneşler vasıtası ile aşağıya Kendisinin ışıltısını gönderiyor. Bu enerji güneş sisteminizin Güneşi aracılığı ile Canlı Yaşam Alevinin büyük patlamalarında Dünyaya süzülüyor. 

 Bu yaşam için en büyük arzun Varlığının birçok Fasetlerini bütünleştirmek oldu; ama, önce, Işık ie dolabilmeleri için bunlar iyileştirilmeli ve armonize edilmelidir. Bu şekilde, Üçüncü/Dördüncü Boyutsal deneyimin rahatsızlığını, zorluklarını veya karmik etkileşimlerini deneyimlemek zorunda olmazsın, çünkü bu eski yoldur. İlahi Benliğinin seni Işıklandırmasına ve sana rehberlik yapmasına izin verdikçe, daha da çok ilhamlı düşünce sana gelir. Ruhun senin vasıtan ile tezahür etmesine izin vermenin bir çok yolları vardır; sadece bunun doğal olarak gerçekleşmesine izin ver. 

 Sana neşe ve hoşnutluğu ne getirir? Nasıl hizmet etmek istersin? Bir çok yollar vardır ve birçok yeteneğe sahipsin (bildiğinden çok), ama seçim senindir. Sen başkalarına sana verilmiş olan armağanları sunarken, sadece bunun sana neşe getirmesi  ve kalbine şarkı söylettirmesi gerektiğini hatırla. Ödülün, onlar da yaşamlarında mucizeler yaratmak için Ruhun bütünleşmesine izin verirken, onların gözlerindeki Işık ve ifade ettikleri neşe olacak.

 Acı dolu geçmişi bırakmanın zamanı. Üstatlığına sahip çıkmanın, kendi cennet versiyonunu yaratmanın ve sonra başkalarına aynısını yapmalarını öğretmenin zamanı. Duygusal yaralarını ve fiziksel bedenlerini iyileştirmek için sana gelenlere yardımcı ol ve sonra onlar Ruhun dürtüklemelerini dinlemek için hazır olacaklar. Hepimiz binlerce yıldır anlatılmakta olan büyük değişim zamanlarındayız. İçinde geleceğin saf titreşim frekanslarını taşıyorsun ve bir fark yaratabilirsin. İlahi Benliğinden Yaradılışın Sevgisini/Işığını çek, kendini uyuma ve canlı sağlığa getirmek için ihtiyacın olan miktarı kullan ve sonra nazik kalbinin sevgi dolu enerjinin güzel ışıltısını başkalarına yaymasına izin ver. 

 Dünyanızda doğru olan şeye odaklan, etrafındakilerde en iyiyi ara ve güçlendireceğin ve yaratılmasına yardımcı olacağın budur. Etrafındaki dünyayı değiştirebilirsin, bir seferde tek bir düşünce. 

 Sana yardımcı olmayı bekleyen muhteşem melek rehberlere sahipsin. Onları çağır ve birlikte başkaları ile paylaşacak mucizeler yaratabilirsin. Misyonunu gerçekleştirmene yardımcı olmamıza ve seni sevgimizle beslememize izin ver. BEN BAŞMELEK MİKAİL’İM.


Don’t Let Negative Circumstances Dictate Your Response // Olumsuz durumların tepkinizi belirlemesine izin vermeyin

Bugün, dikkatinizi, hayatınızdaki olumsuz koşullara nasıl tepki vermeyi seçtiğiniz konusunda her birinizin sahip olduğu muazzam kontrol üzerine odaklamak istiyoruz. Kutupsal karşıtlıklar dünyasında yaşıyorsunuz, gerçekliğinizin her açısında zıtlık taşıyan deneyimler var. Bu durum, elbette sizin bakış açınıza bağlı olarak bir lütuf veya lanet olarak görülebilir. Açıklamamıza izin verin.

Görüyorsunuz, şüphesiz ki her biriniz olumsuz deneyimlerle karşı karşıya geldiniz ve geleceksiniz, herşeyin paramparça oluyor gibi göründüğü zamanlar var ve siz bu zamanlarda oldukça sinirleniyor ve hatta durumlar üzerinde hiçbir kontrolünüz yokmuş gibi hissediyorsunuz. Bununla birlikte, sıklıkla söylüyoruz ki, siz ya gerçekliğinizin yaratıcısı ya da değilsiniz; Ve biz sizi temin ederiz ki, sizler geçici bir fiziksel tecrübeye sahip gerçekten sonsuz yaratıcılarsınız.

Gerçekliğinizdeki her şeyin, sizin en baskın titreşimlerinizin bir sonucu olduğunun farkına varır, ve bu nedenle yalnızca birlikte yankılandığınız şeyleri deneyimleyebildiğinizi anlarsanız, gerçekte sizin dışınızdaki koşullar gibi görünenlerin bile ne kadar çok denetiminizde olduğunu anlamaya başlarsınız. Olumsuz koşullar ortaya çıktığında, iki seçenekten birine sahip olursunuz, sorunu başlatan titreşim içinde kalmayı seçebilirsiniz veya dikkatinizi ve bakışınızı başka yerlere, tercihen kendinizi daha iyi hissettiren bir şeye sürüklemeyi seçebilirsiniz. Bu niye bu kadar önemli diye soruyorsunuz.

Görüyorsunuz ki, odaklanmaya niye neden karar verildiğine bakılmaksızın, odaklanılacak olan şey her zaman büyüyecek. Bu, çoğunuza öğretilen şeyle çelişen görünebilir, ancak bir problemi ilk başta oluşturan aynı perspektiften çözemezsiniz. Karşılaştığınız zorlukların birçoğu henüz gerçekte tezahür etmemiş, zihninizde gerçekleşebileceğini düşündüklerinizdir ve çoğunlukla da en kötü senaryoyu çağırıyor olursunuz.

Daha önce de söylediğimiz gibi, hayal gücünüz elinizin altında bulunan en büyük araç veya yaratabileceğiniz en büyük düşman olabilir. Neye odaklanmayı seçtiğiniz konusunda her zaman bir seçeneğiniz vardır. Şu an, her şeyin parçalara ayrılmış gibi hissedildiği zamanlarda düşüncelerinizi olumlu hale getirmenin çok da kolay olduğunu beyan etmiyoruz, ancak farklı bir şey yaratmaya devam etmek isterseniz bu tutum elzemdir. Aksi takdirde, sorunlara verdiğiniz dikkat hızlanır, ivme kazanır ve onlara verdiğiniz güçten dolayı daha büyük sorunlar yaratır.

Özellikle barış içinde veya iyimser bir halde olduğunuzu hissederken barışçıl, keyif verici ve ilham verici düşünceler bulduğunuzu düşündüğünüz şeylerin listesini yapmanızı öneririz. Bunlar farklı sesler, en sevdiğiniz şarkı, doğada yürüyüş, veya koşuya çıkmak olabilir. Etkinlik veya düşüncenin niteliği, sizin kendinizi daha iyi hissettiren bir yol olduğu sürece farketmez. Bunu önermemizin nedeni, huzur içindeyken odaklanmayı seçtiğiniz titreşimsel "kanal" ile titreşen düşüncelerinize erişebilmenizdir. Bu düşünceler, size her an sahip olduğunuz şu anki duyguyu da sürdüren daha fazla düşünceyi çağırır. Gerçekten hayatınızın kanalını değiştiriyorsunuz ve bu nedenle tamamen farklı koşullara karşı yeni bir titreşim eşliği oluşturuyorsunuz demektir. Birçoğunuz bunu Çekim Yasası olarak biliyor ve hayatınızın her uyanış anında her zaman oynuyor.

Bu mesajla niyetimiz, özellikle hayal kırıklığı yaşadığınız ve endişe duyduğunuz zamanlarda rahatlamanızı sağlamak, Evrenin yapabileceği tek şeyi yapmasına izin verme sürecinde, içinde bulunduğunuz şeyi size yansıtacağını anımsatmaktır. Yeni bir zihin durumuna geçiş sizin için dünyalar kadar büyük fark yaratacaktır. Her zaman olduğu gibi elimizden gelen her konuda size yardımcı olmaya istekliyiz, yapmanız gereken tek şey sormak ve izin vermektir.

Umarız size bir şekilde hizmet ettik.

Aşk ve aydınlıkta biz Melek Rehberleriniziz.

 

Kanal olan Taryn Crimi'ye teşekkürler :)


Sevgili Üstad Kathumi'den...

Ayrılıktan Birliğe

Sizi derin bir saygı ve sıcaklık ile selamlıyorum. Zamanlar değişiyor ve Yükseliş enerjileri dünya çapında yükseliyor. İnsanların bildiklerini sandıkları ve gerçek olduklarını savundukları şeylerin temellerini sarsan birçok ölüm, trajedi ve olay var. İnsanları derinden şok eden, ortaya atılmaya devam eden birçok gerçek dışı da var. Derinlemesine inançlar sarsılıyor ve sorgulanıyor ve bu nedensiz de değil; Bir kişinin kendi gerçeğini sorgulamaya teşvik edilmeksizin bütün ömrünü geçirmesi, daha iyiye giden bir değişim olamazdı. Bir insanın inanmış olduklarını kabul etmeye devam etmeyi istemeleri kadar, ilahi bilgelik erişimi ve kolayca erişilebilir olduğu zaman insanların inançlarına körü körüne sadık kalmaya devam etmeleri ise insanların Yükselişinin menfaatine değildir.

 

Bütün insanlar ilahi planın bir parçasıdır ve varlıklar içinde ilahi bilgelik tutarlar. Bazıları bu bilgiye yaşamlarında erişir ve diğerleri bunu yapmaz. Bu bağlamda alınan kararlar için bir yargı mevcut değildir. Bununla birlikte, çelişkili bilgiler karşısında inançları yansıtma ve gözden geçirme fırsatı, bir insan olarak büyümek için  ve aynı zamanda İlahi Yaratıcı’nın Birliği’nde bir ruhsal varlık olarak harika bir fırsattır. Eğer Tanrı’nın kendisine veya dininize olan inancınız, sizi eşcinsellik veya başka herhangi bir toplumsal mesele ile karşı karşıya bıraktıysa, meydan okumayı görmezden gelmemenizi öneririm. Durumla cesaret ve samimiyetle yüzleşin, olasılıklara karşı açık ve dürüst olun. Kanıtları kendi inançlarınızın gerçeğine karşı tartın - inançlarınızın temelleri gerçek mi veya aile geleneği, dini inançlar veya toplumsal beklenti temelinde mi? Gördüğünüz ya da duyduğunuzda gerçeğin bazı unsurları olabilir mi, her zaman gerçeğe dönüştüğünüz şeylerin tohumuyla doğrudan doğruya karşı gelse bile mi? İnandığınız şeye tutunuyor musunuz, çünkü değişimden, korku ya da yargılanmaktan mı korkuyorsunuz? Başkalarının görüş veya kararlarının ötesinde kendinize sadık mısınız? Bu zorluklara açık olun ve yeni inançlara bir şans verin. İnançlarınız sonuçta gerçeğini yaratır!

 

Evrenin gerçeği din ya da doktrinleştirmeye dayandırılmamıştır ve Dünya'daki herhangi bir kütüphanede bulunamaz. Bu, ancak bugün gezegende yürüyen her insanda bulunabilir, çünkü her 'varlık' ışıktan gelir ve bu nedenle onunla birdir, bilinçli olarak bu gerçeğin farkında olsun veya olmasın. Bu bağlamda, fiziksel dünyada hapsolmuş ve Üçüncü Boyut'un yanılsamaları tarafından körleştirilen bir çok insanın kaçış olarak gördüğü SIR yatıyor: her insan Yaratıcı'nın koşulsuz sevgisi aracılığıyla birbirine bağlandı ve bu nedenle BİR, onunla ve birbirleriyle. En büyük gerçek, Tek Yaratıcı olan Tanrı'nın, insanlara kıyasla “ayrı” ya da daha yüce olmadığı, aynı zamanda onlarla aynı olmasıdır, bu nedenle Evrenin ve Evrensel Zihnin gerçekleri, gezegende yaşayan her insanın bilincinde mevcuttur . İnsanlar bilinçlerini koşulsuz sevgininki olan en yüksek titreşime yükselttiğinde Yaratıcı ve Birliğin enerjisindedirler. Böylece, en büyük bilgiyi ve bilgeliği elde edecekler, içgüdüsel olarak hayatlarında mucizevî olaylar yaratacakları açıklanacak.  En hayırlı olanı tezahür ettirme gücü; başkalarına sevgi, şükran, hizmet enerjisi ve herkes için daha iyi bir dünya yaratmak isteyen herkese açıktır. Tanrı'ya inanmak esastır, fakat dine bağlanmak değil, Allah'ın sevgisine şart koyan dinlerin yolu,  birlik ve koşulsuz sevginin enerjisinden sapmıştır; ki Tanrı ile ilişkili olabilecek tek enerjiyse budur. Diğer tüm inançlar, bugünlerde var olan küresel sorunlara yol açan, insanlar arasında ayrımcılık, ikiliği ve güçsüzlüğü ve ayrılma koşullarını yaratmaktadır.

 

Önemli olan tek gerçek, Yaratan’ın her insana olan sevgisinin koşulsuz ve sınırsız olmasıdır. Tanrı ile bağlantı, insanın varlığına dahildir ve kişinin kendi bilinciyle mevcuttur. 

Tüm evren BİR olduğundan, Tanrı'nın ruhu sizin kendi ruhunuzdur ve kendi tanrısallığınıza bağlanarak, Yaradılışın koşulsuz sevgisini ve ışığını varlığınıza getirir ve diğerlerine verdiğiniz sevgi vasıtasıyla dünyaya parlatırsınız.

 

Gerçekten çok basit.

 

Işığınızı ona parlatarak dünyada görmek istediğiniz ışık olun. Işığınız, Tanrı'nın ışığıdır - ayrılık yoktur.

 

 

Ben usta Kathumi'yim

OmNa 16 Şubat 2017

Niyet Anabaşlıkları ☯️

Önemli bir tezahür dersi: Manifesting a love relationship

OmNa Natalie Glasson kanalıyla yayın yapan birçok üstad ve ilahi varlığın bilgeliklerini bulabileceğimiz bir okul. Geçen haftanın konuşmasında değerli ve sevgili Lady Pallas Athena, dünyasal planda gerçek doyum ve ilerleme elde edebileceğimiz o Aşk'ın ilişkisel tezahürünün değişkenler, ve önemli noktaları üzerine konuşmuş. Benim için mühim bir ders olmasından dolayı, Türkçesini de en kısa zamanda eklemek istiyorum ki, aynı konuları konuştuğum bayan arkadaşlarıma kolayından bir link verebileyim.

 

Konuşmanın orijinal metni linkte: 

Manifesting a Love Relationship

Yaratım-101

"Hatırla! Bütün tezahürlerin temeli, insanın tekamülünün arka planını da oluşturan RUHSAL ATEŞ'tir.

 

Kainatın tüm gücü, ŞİMDİ'ye aittir, mevcut olan andadır. Geçmiş ve Gelecek'in arasındaki o sessizlik noktasında.

 

Yaradılışın Sessizlik Noktası boşluktan ziyade Beyaz Ateş Tanrı-Tohumu Atomu Enerjisi ile doludur. Yani Yaratıcı'nın henüz tezahür edilmemiş potansiyeli ile."

 

LM-07-16

 

http://www.ronnastar.com/messages-aam/messages-aam/1005-aam-07-2016.html

Kuran'ın açılış bölümünden benim okuduğum ve Başmelek Michael'ın bir cümlesiyle birlikteliği..